Zde naleznete přehled mých nedávných projektů a realizací, na kterých jsem pracovala. Moje kreativita a vášeň pro inovaci mě vedou k neustálému hledání nových výzev a příležitostí. Podívejte se na některé z mých nedávných projektů níže:

Byt v Praze Podolí

Praha, Česká Republika
Residenční projekt 2018
Kompletní rekonstrukce 100m2
Foto: Jan Vodrážka

S vášní pro design, důrazem na přírodní materiály, využítím lokálních řemeslníků a neustálým hledáním unikátních prvků pomáhám klientům vytvářet prostředí, které zrcadlí jejich osobnost, ale zároveň je funkční a neotřelé.

Casa Foa

Účast na designové výstavě CASA FOA
Santiago de Chile 2018
Foto: Časopis ED Arquitectura, diseňo y decoración
Helena Cádiz

V tomto moderním dětském pokoji se prolínají jemné tóny a přírodní materiály, vytvářející teplé a harmonické prostředí. Přirozené světlo a měkké povrchy dodávají místnosti přívětivost a pohodlí, podporují dětskou představivost. Každý kus nábytku a dekorace byl pečlivě vybrán, aby vytvořil dokonalý celek, kde se dítě bude cítit jako doma.

Dětské Pokoje

Praha 4 Modřany, Česká Republika
Návrh a realizace dvou dětských pokojů 2020
Foto: Elizabeth Svátková

Návrh interiéru a knihovny na míru spojuje moderní design s přírodními materiály. Knihovna středem prostoru, kde se estetika a funkčnost propojují.

Byt v Praze - Dejvice

Praha 6 Dejvice, Česká Republika
Návrh interiéru a knihovny na zakázku
3D Rendering: Martin Nálevka
https://3dvisuali.cz

 

Kompletní rekonstrukce staršího domu v Santiago de Chile. Hlavním požadavkem bylo dostat do domu spousty světla a vytvořit co nejvíce otevřeného prostoru spojeného s venkovní terasou. Kuchyň je vyrobena na míru lakovaná a ratanový nábytek je od místních řemeslníků. Tento projekt byl prezentován v časopise VD Vivienda y Decoración.

DŮM SANTIAGO DE CHILE

Santiago de Chile
Kompletní rekonstrukce 160m2
Foto: časopis VD Vivienda y Decoración

Pro realizaci tohoto domu bylo potřeba vytvořit 3D návrh domu z různých pohledů. Na projektu pracuji s 3D grafikem, abychom společně docílili realnější představy budoucího domu. Důležitým prvkem bylo , jak budou vypadat čiré luxfery, aby se zachoval původní styl domu, ale zároveň splňoval požadavky moderního bydlení.

DŮM PRAHA BRANÍK

Praha 4 Braník, Česká Republika
3D Rendering Martin Nálevka
https://3dvisuali.cz/